Tłumacz języka rosyjskiego trójmiasto: Gdynia, Sopot, Gdańsk. Atrakcyjne ceny tłumaczenia języka rosyjskiego.
Poniedziałek, 2024-06-17, 10:31 AM

             Biuro Tłumaczeń Wschodnich

Menu
Szukaj
Kalendarz
«  Czerwiec 2024  »
PnWtŚrCzwPtSbNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Oceń naszą stronę
Oceń naszą sronę
Liczba głosów: 34
Inni Partnerzy
 • KRESY
 • Projekty z naszym udziałem
 • LISTY ROSJAN DO POLAKÓW
 • Partnerzy
 • Stwórz swoją własną stronę
 • O firmie

  Misją naszej firmy jest poszerzanie wiedzy o kulturze i języku krajów Europy Wschodniej oraz pomoc naszym klientom w codziennym życiu, kontaktach handlowych. Oferujemy także konsultacje dla klientów z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz innych krajów byłego ZSRR w zakresie otrzymywania dokumentów, uprawniających do przebywania w Polsce oraz pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia.

   

   

   

  Współpracuje z nami zespół doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych (również technicznych). Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów prawniczych, ekonomicznych, reklamowych, technicznych, naukowych, oraz wszelkiego rodzaju pismach urzędowych.

   

  W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia służące do obróbki tekstów i grafiki oraz oprogramowanie do wspomagania procesu tłumaczenia, co pozwala na zachowanie najwyższej jakości w zakresie fachowej terminologii.

   

  Gwarantujemy poufność przekazywanych nam danych i dokumentów.

   

  Tłumaczenia konsultowane są z rodzimymi użytkownikami języka (native speakers), a na życzenie klienta także ze specjalistami zróżnych dziedzin.  

   

  Gwarantujemy terminową realizację zleceń, a tłumaczenia odbieramy i dostarczamy w dogodny dla klienta sposób, np. drogą elektroniczną, pocztą, poprzez firmę kurierską.